Лионел Меси вкара гол при завръщането си за ПСЖ за

...

Меси вкара гол при завръщането си в ПСЖ

Лионел Меси вкара гол при завръщането си за ПСЖ за триумфа с 2:0 над Анже в 18-ия кръг на Лига 1. Така столичани усилиха преднината си на върха на шест точки пред. Вторият в класирането стигна единствено до реми в гостуването си на Страсбург. Трети на още две точки обратно е Олимпик Марсилия.

Меси беше посрещнат топло от почитателите в първия си мач след финала на Мондиал 2022. В борбата за трофея Аржентина победи Франция с два негови гола. Аржентинецът се разписа отблизо разстояние в 72-та минута след асистенция на Норди Мукиеле. Мукиеле подаде и за попадението на Юго Екитике през първата част. В края.

„ Това бе мачът, който ми беше необходим. За самочувствието ми е хубаво да въвеждам и ми се желае да продължа да го върша. Доволни сме, защото тази победа ни разреши да се откъснем от Ланс в класирането “, съобщи Екитике. Снощи той замести Килиан Мбапе.
Източник: flashnews.bg