Левски приема Локомотив София на стадион Георги Аспарухов в мач

...

НА ЖИВО: Левски vs Локомотив София 1:0, Краев поведе сините

Левски приема Локомотив София на стадион " Георги Аспарухов " в мач от третия кръг на efbet Лига и играят. Андриан КРаев откри резултата в 20-ата минута на срещата. Двубоят е с начален час 21:15 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го наблюдава минута по минута.

Във втората минута Ел-Джемили даде отличен пас, който изведе Роналдо зад защитата на госта. Бразилецът пое извънредно тежко топката, след което тя беше пресечена от Бабукар Гайе. Със самото начало на срещата " сините " преобладаваха изрично при владеенето на топката, до момента в който " железничарите " се бяха прибрали в своята половина.

В 13-ата минута Валентин Николов се понесе вляво по нападението на Локо София и стреля с десния крайник, само че се видя рутинна интервенция от Андреев. Домакините използваха " висока преса " по целия терен, като на Локо София му беше мъчно да провежда постепенни набези, а на върха на нападението за " сините " най-често оставаше Джавад Ел-Джемили измежду Уелтън и Роналдо. В 18-ата Цунами центрира отляво в наказателното поле на Локо София за Роналдо, само че Бруно Франко добре блокира нападателя на Левски, чийто удар с глава беше неакуратен.

След 20 минути игра Левски поведе в резултата на " Герена ".  " Сините " извършиха късо ъглов удар, а Ел-Джемили пусна за Уелтън. Бразилецът пласира отлична топка пред вратата на Гайе, а Андриан Краев насочи с глава и поведе тима си напред.