Левски допусна втора загуба през сезона в Балканската лига. Сините

...

Катастрофална трета четвърт провали Левски в Косово

Левски позволи втора загуба през сезона в Балканската лига. " Сините " отстъпиха с 63-70 при гостуването си на косовския Башкими.

Двата отбора изиграха равностойно първо полувреме, след което столичани имаха преднина от една точка - 32:33. В първите пет минути на третата четвърт домакините безусловно попиляха своя противник и направиха серия от 18-2.

Левски победи Ямбол като посетител с 89:77
Левски се оправи с Ямбол

" Сините " с трета победа в НБЛ

Косоварите поддържаха задатъка си над 10 точки съвсем до края на срещата, като играчите на Тити Папазов понижиха двуцифреното си закъснение едвам минута преди края на срещата.

Станимир Маринов още веднъж бе най-хубав за Левски. Гардът приключи с 22 точки. Алекс Симеонов добави 16, а с 11 остана Крис Минков. За домакините най-резултатен бе Самир Зекики с 16 пункта.