Ланс приема ПСЖ в мач от 18-я кръг на Лига

...

НА ЖИВО: Ланс - ПСЖ, съставите

Ланс приема ПСЖ в мач от 18-я кръг на Лига 1. Двубоят е с начален час 21:45 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го наблюдава минута по минута.

Ланс има единствено една загуба като хазаин от началото на сезона във френската Лига 1. Тимът е на 8-а позиция, като сигурно желае да се приближи до топ 6, с цел да може да играе в европейските клубни шампионати следващата година. Ланс е с една от най-хубавите отбрани в лигата, като има едвам 17 позволени гола, само че и бележи малко - единствено 21 попадения.

ПСЖ е водач в Лига 1 и е на пет точки от втория Ница, като при възможен точков актив в днешния дуел може да усили още повече разликата по отношение на конкуренцията. Парижани са с най-силното нахлуване в лигата, като са вкарали цели 42 гола, а огромната звезда Килиан Мбапе е отбелязал цели 18 от тях.

Стартови сформира:

Ланс:  30. Брис Самба, 14. Факундо Медина, 4. Кевин Дансо, 2. Рубен Агиляр, 20. Файто Маоуаса, 18. Анди Диуф, 23. Нейл Ел Айнануи, 29. Прземислав Франковски, 10. Давид да Коста, 7. Флориан Сотока, 22. Уесли Саид

ПСЖ:  99. Джанлуиджи Донарума, 21. Лукас Ернандес, 13. Данило Перейра, 5. Маркиньос, 26. Норди Мукиеле, 33. Уорън Заир-Емери, 4. Мануел Угарте, 17. Витиня, 29. Брадли Баркола, 23. Рандал Коло Муани, 7. Килиан Мбапе