Кристиано Роналдо реализира четири гола при победата на Ал-Насър с

...

Роналдо отбеляза четири гола за Ал-Насър

Кристиано Роналдо осъществя четири гола при успеха на Ал-Насър с 4:0 като посетител против Ал Уехда в дуел от 17-ия кръг в шампионата на Саудитска Арабия.

Португалският национал беше прецизен в 21-ата минута, когато откри резултата с шут по диагонала. Пет минути преди края на първото полувреме Роналдо повиши на 2:0, показвайки за следващ път голмайсторските си умения.

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед, Реал Мадрид и Ювентус означи още две попадения, в 53-ата от дузпа и в 61-ата минута на дуела, като доближи до границата от 500 гола на клубно равнище.

До края на срещата Роналдо, който чества рожден ден предходната неделя, пропусна да се разпише още веднъж във вратата на Ал Уехда, предава Българска телеграфна агенция.

Това е най-резултатният дуел за 38-годишния португалец след прехвърлянето му в шампионата на Саудитска Арабия. А-Насъл е водач в локалния шампионат с 37 точки. Ал-Шабаб има същия актив, само че е изиграл една среща повече.
Източник: petel.bg