Кристъл Палас спря , като измъкна 1:1 на свой терен.

...

Палас спря Юнайтед с гол в добавеното време

Кристъл Палас спря, като измъкна 1:1 на собствен терен. Изравнителния гол за орлите падна в добавеното време на дуела. Попадението беше дело на Майкъл Олисе от директен свободен удар. Този гол не разреши на Юнайтед за запише десета поредна победа.

Иначе алените дяволи преобладаваха в Лондон. Те стигнаха до 0:1 в края на първото полувреме. Тогава Ериксен подаде на Бруно Фернандеш и той прати топката в мрежата. Това е.

След изравнителното попадение и двата отбора имаха по още един късмет за гол. За Юнайтед Фернандеш стреля неопределено, до момента в който Уан-Бисака направи обезверен шпагат, с цел да спре Заха в наказателното поле.

След ремито отборът на Ерик загар Хаг събра 39 точки, колкото има и вторият Манчестър Сити. Лидерът Арсенал е с 47 точки. Арсенал и Сити обаче са с по мач по-малко. Четвъртият Нюкасъл има 38 точки. Палас остава в долната половина на класирането – 12-о място с 23 точки.
Източник: flashnews.bg