Левски уверено крачи към най-трагичния сезон в клубната си история

Колкото и да е мъчно за поверие, Левски надгражда в кошмарното си показване сезон след сезон. Според статистически данни на сътрудниците от " Тема Спорт ", " sините " крачат решително към най-слабата акция в цялата си над 100-годишна история.
 Трансферната сага продължава, Трабзонспор също желае Станислав Иванов

Мъри Стоилов го поучава да не подписва с американския Чикаго Файър

Загубата от Арда бе седмата за Левски през сезона в елита в 13 мача. Отборът губи 53,8% от мачовете си. Победите са едвам 4 - 30.76 %. Ако не престават в същия " график ", " сините " ще финишират акцията с 16 или 17 провали.

Антирекордът на Левски откъм загуби е от сезон 2013/14. Тогава вековниците позволяват 14 провали, само че в сезон от 40 кръга. В онази акцията отборът падна в 36,8 % от изиграните срещи, а най-после финишира на пето място. Само в още три случая Левски е финиширал сезона в елита с 10 или повече провали. През сезон 2018/19 те са 10 в 36 срещи. През 2014/15 са 10 в 32, а през 1985/86 са още веднъж 10, само че в 30 дуела.

Левски губи повече на " Герена ", в сравнение с като посетител. У дома е с 4 провали, а при визитите 3.
 Ще остане ли Левски без треньор?

В Словения уверени, че Славиша поема националния тим на Сърбия

В 13 мача Левски е инкасирал 13 попадения - приблизително по 1 на мач. Тимът е най-пропусклив в края на първата част. В интервала 31-45 минута " сините " са позволили 6 попадения - общо 46,2% от всички в мрежата на тима. В този откъслек се разписа и Арда на " Герена ".