Кое беше най-зашеметяващото: Нетс, поне за три четвърти, управляваха един

...

Нетс продължават да спечелят над Тъндър, за да прекъснат поредицата от пет загуби

Кое беше най-зашеметяващото: Нетс, най-малко за три четвърти, управляваха един от най-хубавите тимове в баскетбола?

Удари непрестанно падат за Бруклин, който изглеждаше като надалеч по-свежия тим?

Кем Томас в действителност прави скок?

Или може би крайният резултат отразяваше, че Нетс най-сетне са спечелили мач?

Групата на Jacque Vaughn спря пропуща от пет мача и сграбчи едвам третата си победа в 13 мача с победа със 124-115 над мощния Thunder в Barclays Center пред разпродадена аудитория от 18 147 на Петък вечер.

Дълбоко пропадналите и заспали Нетс (16-20) се разсъниха и приспаха Тъндър (23-11) — който влезе като втори подложен в Западната конференция — през първото полувреме.

Мрежите стигнаха до на практика немислима разлика от 75-47 след две четвъртини, най-голямата им преднина и най-вече маркирани точки на полувремето през целия сезон.

Мрежите щяха да водят с цели 32, макар че Thunder инсталираха късна опасност и съвсем избягаха с това, ко...