КЛИВЛАНД (AP) — Евън Мобли изцеди зелена тройка с 28,2

...

Евън Мобли прави късни 3 точки, Донован Мичъл се завръща от контузия, като Кавалиърс преднина на 76ers 117-114

КЛИВЛАНД (AP) — Евън Мобли изцеди зелена тройка с 28,2 секунди преди края и Донован Мичъл от звездите на Кливланд — в първия си мач след травма — направи две късни наказателни удара, когато Кавалиърс победиха Филаделфия 76-ърс със 117-114 в петък вечерта, преди да тръгнат на път.

Джордж Нианг вкара 25 точки против някогашните си съотборници от Фили и Мобли имаше 18 от своите 20 през второто полувреме като Кавс, които се бориха без Мичъл и завоюваха едвам за повторно в шест мача.

Дариус Гарланд добави 14 точки и 12 асистенции за Кливланд, който сега държи купата Поставен под номер 4 в Изтока.

Играта напред-назад включваше 27 смени на водачеството, седем през четвъртата четвърт.

Носейки защитна маска, Мичъл се върна след пропуща шест следващи мача и означи 12 за 32 минути.

Кайл Лоури имаше 23 точки, а Тобиас Харис 21 за Сиксърс, които остават на място за игра, до момента в който чакат суперзвездата Джоел Ембийд да се оправи.