Кирил Десподов отбеляза първите си попадения в Австрия. Националът вкара

...

Десподов избухна с хеттрик в Австрия

Кирил Десподов означи първите си попадения в Австрия. Националът вкара хеттрик във вратата на " Санкт Пьолтен " за триумфа на " Щурм " Грац с 4:0.

Преди тези попадения някогашният състезател на ЦСКА имаше три асистенции в пет мача.

Това е първи хеттрик за Десподов на клубно равнище.

Българинът стартира головата си лекция в 50-ата минута. Десет по-късно той удвои, а в 68-ата минута съотборникът му Беким Балай оформи класиката от дузпа.

Това обаче не бе всичко в дуела. При контраофанзива в 79-ата минута Десподов направи впечатляващ независим рейд, който приключи с гол за 4:0.

В класирането в Австрия воденият от Нестор Ел Маестро " Щурм " се намира на пето място с 20 точки, изоставайки на 9 от водача " Залцбург ". " Санкт Пьолтен " е на последната позиция със 7 точки.
Източник: btvnovinite.bg