Казват, че първите минути на хокеен мач са дали тон

...

Рейнджърс обречен от брутален старт при загуба от Мейпъл Лийфс

Казват, че първите минути на хокеен мач са дали звук и Рейнджърс са излезли с темпото на губещ в мача във вторник против един от другите топ тимове в Изток, кленовите листа.

Така че нямаше значение, че Сините фланелки дръпнаха в границите на едно два пъти, тъй като този мач — загуба със 7-3 пред разпродадена аудитория в Медисън Скуеър Гардън — беше отвън ръцете им до края на първия интервал.

Два гола против нито един втори интервал не можа да анулира какъв брой грозни бяха първите 20 минути на Рейнджърс.

Рейнджърс просто не можаха да се възстановят от един извънредно латентен първи интервал, в който бяха лимитирани до единствено четири удара към вратата и паднаха в дупка 4-1.

Торонто победи Рейнджърс, които бяха без бранител К’Андре Милър заради персонални аргументи, до първото спиране.

Това означи един от най-лошите им рамки за сезона.

Отборът на гостите съумя да си проправи път с шайбата и поведе с 2-0 в границите на първите 5:07 с голове на Оустън Матюс и Конър Тим...