Карлтън Морис стана от резервната скамейка, за да създаде два

...

Късно завръщане на Лутън на сцената, за да вземе важна победа в Шефилд Юнайтед

Карлтън Морис стана от аварийна пейка, с цел да сътвори два автогола за четири минути за Лутън, когато победиха Шефилд Юнайтед с 3-2 в решаваща борба в мазето на Висшата лига.

Блейдс бяха на път за значима победа, защото голове на Оли Макбърни и Анел Ахмедходжич анулираха откриването на Алфи Даути за Хейтърс от първото полувреме.

Но резервата Морис беше оркестраторът като Джак Робинсън и Анис Слиман пробиха личната си мрежа, с цел да обезпечат на Лутън поредни победи във Висшата лига за първи път.

Мачът беше незабравим и с това, че беше първият мач от Висшата лига, управителен от черен арбитър в продължение на 15 години, когато Сам Алисън получи свирката, и той главно стоеше настрани от несъгласия, като се изключи оспорваното решение да отсъди корнер в надграждането към личния гол на Робинсън.

Лутън не се оплакваше от празника. сезон, който стартира с победа над Нюкасъл в събота, добави нови жизненоважни три точки и те ще повярват, че оцеляването...