кадър и видео: Диема СпортСлед 1:1 в първата среща, сега

...

Локомотив приключи еврокампанията си в този сезон на Лигата на конференциите след поражение с 2:4 от Копенхаген

кадър и видео: Диема Спорт

След 1:1 в първата среща, в този момент двата тима търсеха наложителна победа поради анулацията на правилото за гол на непознат терен. Това накара датчаните да се хвърлят в офанзива от първата минута и те бързо изковаха преднина от два гола на Кевин Дикс.

Капитанът на „ железничарите “ Димитър Илиев потвърди, че новият му тригодишен контракт с клуба е подобаващ, връщайки „ смърфовете “ в играта, откакто се разписа и в Пловдив.

Последваха обаче попадения на Пеп Биел в края на първата част и на блестящия довечера 19-годишен Мохамед Дарами, който с изключение на гола си се регистрира и с асистенция за Дикс, предава Гонг.

Все отново пловдивчани откриха сили да създадат резултата по-почетен и в резервата Лукас Салинас оформи крайното 4:2 в 86-ата минута.

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.