Изключително любопитен инцидент се случи по време на мач от

...

Изгониха вратар заради... малка нужда

Изключително любопитен случай се случи по време на мач от британската шест дивизия сред Брадфорд Парк Авеню и Салфорд Сити. Вратарят на гостите от Салфорд Макс Крокъмб беше изпъден четири минути преди края на мача, защото е облекчил физиологичните си потребности.

Първоначално никой не разбра повода за аления картон на новозеландския пазач, само че малко по-късно формалният профил в „ Туитър “ на домакините от Брадфорд Парк Авеню разгласи: „ Официално можем да заявим, че вратарят Крокъмб е отхвърлен, откакто е уринирал по време на мача. Не се майтапим! “

Въпреки че в края на мача остана без вратар, Салфорд Сити съумя да задържи задатъка си от 2:1 и завоюва мача. В последните минути на срещата на вратата за отбора застана офанзивният халф Ричи Алън.
Източник: fakti.bg