Испания спечели втори пореден мач от Лигата на нациите след

...

Всички резултати от снощните мачове в Лигата на нациите

Испания завоюва втори следващ мач от Лигата на нациите след 2:0 над Чехия, до момента в който противникът Португалия позволи гол след единствено след 57 секунди игра и загуби с 0:1 от Швейцария, съобщи БНР.

Испания излезе напред в резултата в Малага след 24 минути, когато съвършено обмислен пас на Марко Асенсио освободи Карлос Солер и той означи.Пабло Сарабия добави второто попадение в 75-ата минута, когато Испания се наложи над чешкия тим, с който предходната седмица приключи наедно 2:2 в Прага.

Въпреки успеха, Испания дължи няколко положителни спасявания на вратаря на Атлетик Билбао Унай Симон.Той предотврати удар на Вацлав Черни в 18-ата минута, а две минути по-късно попречи на Ян Кухта.

Испания остава отпред в група 2 на Лига А с 8 точки от четири мача, а Португалия е с точка по-назад.

Всички резултати от снощните мачове:

Лига В: Норвегия - Швеция 3:2, Словения - Сърбия 2:2

Лига С: Северна Ирландия - Кипър 2:2, Гърция - Косово 2:0, Грузия - България 0:0, Северна Македония - Гибралтар 4:0

Лига D: Малта - Сан Марино 1:0
Източник: fakti.bg