Испания и Полша завършиха при 1:1 двубоя си от група

...

Второ геле за Испания, Левандовски се отпуши

Испания и Полша приключиха при 1:1 дуела си от група " Е ". Мачът се игра на на " Ла Кортуха " в Севиля.

Алваро Мората прекъсна каръка и вкара за 1:0 в 25-ата минута. Първоначално останаха съществени подозрения, че е в засада, даже съдията се подведе и изчака мнението на ВАР. Видео арбитърът обаче не видя нередности и пападението бе прието.

Секунди преди почивката изстрел на Шведерски за малко да счупи дясната греда на Испания, а по-късно Левандовски при добавката нацели стража на домакините с нов топовен изстрел.

Второто полувреме стартира стремително с гол на Лева с глава сред трима бранители в алено. 90 секунди по-късно испанците получиха право да изпълнята дуза за настъпване, която бе доказана от ВАР.

За злощастие на домакините Морено я пропиля - ударът му се удари в гредата, а нахлуващият Мората се издъни при добавката и не уцели опразнената врата.

Източник: marica.bg