Хвърлиха бомбичка по полицай на мача левски - Ботев- Пловдив

...

Хвърлиха бомбичка по полицай на мача Левски - Ботев

Хвърлиха бомбичка по служител на реда на мача левски - Ботев- Пловдив в София.

Пиратката била хвърлена от страна на агитката на пловдивския тим, потвърдиха за NOVA от Министерство на вътрешните работи.

Униформеният е леко потърпевш в крака. След обзор в болница се е върнал, с цел да охранява мача.

От Министерство на вътрешните работи оповестиха, че няма арестувани.

Безредиците на Герена станаха при започване на второто полувреме  и то се забави с 6-7 минути поради протичащото се по трибуните и интервенция на полицията, съобщава Gong.bg. На почивката на стадион „ Виваком Арена – Георги Аспарухов “ стана горещо, след като от бранша на гостите излетя ракета към ентусиастите на “сините ” в бранш “А ”. Някои от феновете на Левски прескочиха оградата, същото направиха и ентусиасти от бранш “Б ”.След интервенция на полицията обстановката беше овладяна, само че тогава пострада служителят на реда. Наложило се медиците в колата за спешна помощ да оказват помощ и на феновеу оповестява още gong.bg.

Източник: petel.bg