Хебър победи Вихрен Сандански с 2:1 в контролна среща, играна

...

Обновеният Хебър надви трудно тим от Трета лига

Хебър победи Вихрен Сандански с 2:1 в контролна среща, играна в Банско. Новите попълнения Ангел Бастунов и Карлос Охене вкараха головете за отбора от Пазарджик, а в средата на втората част играчите на Вихрен съумяха да изравнят.

През първата част Ангел Бастунов бе прецизен и момчетата на Любослав Пенев поведоха в резултата.

През второто полувреме играчите на Вихрен изравниха посредством Лазар Еринин, само че единствено 2 минути след попадението Карлос Охене донесе успеха на пазарджиклии.

Любослав Пенев направи малко промени в титулярния състав спрямо предходния мач против Локомотив Пловдив.

Хебър: Петър Дебърлиев, Лазар Марин, Виктор, Робърт Мазан, Георги Вълчев, Октай Хамдиев, Николас Пенев, Ангел Бастунов, Георги Николов, Архан Исуф, Стилиян Тисовски (Мартин Янков, Богомил Божуркин, Карлос Охене, Мартин Михайлов, Николай Николаев)
 Лазар Марин: Избрах Хебър поради Любо Пенев