ХАРТФОРД, Кънектикът (AP) — Алекс Карабан изравни връх в кариерата

...

26-те точки на Карабан водят номер 4 на UConn до победа с 80-67 над Джорджтаун и претенции за първото място в анкетата

ХАРТФОРД, Кънектикът (AP) — Алекс Карабан изравни връх в кариерата си с 26 точки и номер 4 UConn даде своя мотив да бъде считан за най-хубавия тим на нацията с победа с 80-67 над Джорджтаун в неделя.

Кам Спенсър добави 20 точки за Хъскис (15-2, 5-1 Биг Ийст), които завоюваха техният пети следващ мач, всички без титулярния център Донован Клингън, който остана отвън линията с травма на десния крайник. Stephon Castle добави 14 точки.

Supreme Cook имаше 18 точки и 13 битки, с цел да поведе Hoyas (8-9, 1-5). Джейдън Епс добави 16 точки, а Донтрез Стайлс добави 11.

UConn стартира мача със серия 6-2, с тройки от Спенсър и Карабан, предвестител на бъдещи неща.

Но без Клинган, UConn имаше мъчно време да овладее Кук. Трансферът на Феърфийлд означи първите си четири удара и вкара първите 10 точки на Джорджтаун, задържайки Hoyas в мача рано.

Кук имаше 16 точки и 10 битки до полувремето, само че отпадна с фаул след повече от шест минути...