Голямата звезда на Ал Итихад Карим Бензема деактивира профила си

...

Бензема е в негласен конфликт с феновете на Ал Итихад

Голямата звезда на Ал Итихад Карим Бензема деактивира профила си в Instagram, който има 76 милиона почитатели, след срамната загуба с 2:5 от Ал Насър на Кристиано Роналдо.

Обяснението за това се крие в тежките рецензии, които отнася французинът поради слабото си показване в последните мачове.

Бензема асистира за първия гол на Ал Итихад, само че малко по-късно извърши нарушаване за дузпа, която Кристиано Роналдо осъществя за 1:1.

Последните седмици са тежки за отбора от Рияд, който отпадна на четвъртфинал на Световното клубно състезание.
 Бензема и Ал-Итихад са на четвъртфинал на Световното клубно състезание

Ето детайлности

Карим Бензема вкара утешителния гол при загубата с 1:3 от египетския Ал Ахли, само че през първото полувреме пропусна дузпа, с която можеше да изравни резултата.