Голът на Оливър Бонк в 3:29 на третия период се

...

London Knights взеха първия мач от полуфинала на Западната конференция срещу Kitchener

Голът на Оливър Бонк в 3:29 на третия интервал се трансформира в надвит гол, когато London Knights победиха Kitchener Rangers с 5- 3 в първия мач от техните полуфинални серии от Западната конференция на 11 април в Budweiser Gardens.

Мачът стартира с церемониал от дузпи, като всеки тим си проправи път през личната си двойка мощни игри през първите 10 минути, без да откри вратата.

Двойка равностойни голове способстваха за ранния гол, като първи Люк Елинас от Рейнджърс хвърли Хънтър Брустевич, който стреля около Майкъл Симпсън в 14:41 от началния интервал, а по-късно, по-малко от три минути по-късно, Калеб Лоурънс от Найтс изстреля китката през краката на бранител и около Джаксън Парсънс и мачът остана еднакъв 1-1 против втория.

Брзустевич настрои Едуард Сейл да изведе Китчънър напред с 2-1 с малко под...