Георги Кабаков ще ръководи мача от втория кръг на Първа

...

БФС прати познат съдия на Левски - Черно море

Георги Кабаков ще управлява мача от втория кръг на Първа професионална лига сред тимовете на Левски и Черно море. “Моряците ” гостуват в София на 30 юли, понеделник, от 20,30 часа.

Любопитно е, че Кабаков управлява и баража за Лига Европа сред двата тима през май на същия стадион. Тогава Левски завоюва с 4:1, само че варненци имаха една дузина искания към Кабаков - първоначално не им давал да изнесат топката с измислени фаулове, а при последните два гола на домакините взел неверни решения. При третия не отсъдил фаул в офанзива на левскар, а при четвъртия свирил пресилена дузпа.

Помощници на пловдивчанина ще са Мартин Маргаритов и Диян Вълков. За четвърти рефер бе избран Георги Димитров, а за съдийски наблюдаващ – Иван Вълчев.