Футболистите на Септември 98 (Тервел) победиха с 2:0 гостите от

...

Септември 98 победи у дома Тополи 2010

Футболистите на Септември 98 (Тервел) победиха с 2:0 гостите от Тополи 2010 в мач от 9-ия кръг на Североизточната Трета лига. Двубоят се игра на градския стадион в добруджанския град пред към 400 фенове. Двата гола във вратата на Пламен Роев вкара капитанът Стефан Стефанов. Той откри резултата в 45-ата минута с глава след центриране от корнер на Кристиян Петков. През втората част неостаряващият Стефанов преодоля двама бранители на гостите и остана самичък против вратаря им и с левия крайник оформи крайното 2:0.

Победата прати Септември 98 на 4-о място във краткотрайното класиране, до момента в който Тополи 2010 е на 12-о място в компания с новобранците в групата.

В идващия кръг Септември 98 гостува на Лудогорец 3, до момента в който Тополи 2010 приема вкъщи Светкавица (Търговище).

Салим Салих Североизточна Трета лига 9 кръг, събота 10 октомври  Септември 98 (Тервел) 2:0краен резулат  Тополи 2010