Футболистите на Милан постигнаха драматична победа в 9-ия кръг на

...

Милан с драматична победа в Италия

Футболистите на Милан реализираха трагична победа в 9-ия кръг на италианското състезание, откакто завоюваха гостуването си на Болоня с 4:2.

В началото нищо не предвещаваше трагичен процес, откакто гостите поведоха с два гола през първото полувреме посредством Рафаел Леао в 16-ата и Давиде Калабрия в 35-ата минута. След почивката стана доста забавно - футболистите на Болоня изравниха резултата след автогол на Златан Ибрахимович в 49-ата минута и Муса Бароу в 52-ата. В последните минути на срещата " росонерите " стигнаха до успеха с голове на Исмаел Бенасер в 84-ата и Ибрахимович в 90-ата минута. Домакините пък приключиха срещата с едвам деветима играчи след директните червени картони на Адама Сумаоро в 20-ата и Роберто Сориано в 58-ата минута.
Източник: bnr.bg