Фулъм победи Челси с 2:1 в дербито на Западен Лондон

...

Фулъм наказа Челси, Феликс дебютира с червен картон

Фулъм победи Челси с 2:1 в дербито на Западен Лондон във Висшата лига в 19-ия кръг. Успехът е едвам втори за котиджърс над сините в последните 30 години. Челси пък инкасира трета поредна загуба във всички шампионати. Освен това.

Вилиан откри резултата за домакините, наказвайки някогашния си отбор. Бразилецът се разписа в 25-ата минута. Калиду Кулибали изравни за Челси при започване на второто полувреме. В отсъствието на санкции Александър Митрович обаче заместникът му Карлос Винисиус вкара за 2:1 в интерес на Фулъм четвърт час преди края.

В 58-ата минута Челси остана с човек по-малко. Причината – получи пряк червен картон. Той стана 22-ят състезател, изпъден в дебюта си във Висшата лига. Феликс беше глобен за безобразно влизане в краката на Кени Тете.
Източник: flashnews.bg