ФОРТ ЛОДЪРДЕЙЛ, Флорида (AP) — Суперзвездата на Интер Маями Лионел

...

Меси се справя с контузия в областта на дясното сухожилие, вероятно ще пропусне мача на Маями срещу Ди Си Юнайтед

ФОРТ ЛОДЪРДЕЙЛ, Флорида (AP) — Суперзвездата на Интер Маями Лионел Меси се оправя с травма на крайници, която евентуално ще го накара да пропусне идващия мач на тима.

Меси напусна успеха с 3-1 над Нешвил в сряда единствено няколко минути след второто полувреме, а треньорът Херардо „ Тата “ Мартино сподели, че 36-годишният футболист изпитва дискомфорт в региона на дясното му подколенно сухожилие. Той беше отхвърлен от играта като защитна мярка.

„ Той е претрупан в задната дясна част “, ​​каза Мартино посредством преводач. „ Не желаеме да рискуваме. Опитахме се да забележим дали може да продължи напред (в играта), само че това го притесняваше, тъй че предпочетохме да излезе от играта. “

Меси означи гол и асистенция преди да напусне мача в 50-та минута.

Интер Маями се класира за четвъртфиналите на Шампионската купа на КОНКАКАФ с победа и преимущество от 5-3 в сбор голове в серията с сбор голове.

Мартино сподели, че Меси евентуално ще получи отмора за мача на Интер Маями от...