ФК ЦСКА 1948 - Етър 1:0, Чочев откри от дузпа, следете тук

Етър В. Търново
 33′
Отменен гол на Ивайло Чочев, който се оказа в състояние на засада.
30′
Зад топката застана водачът на домакините Ивайло Чочев, който с безкомпромисно осъществяване откри резултата.
27′
След осъществяване на ъглов удар Елитон още веднъж съумява да се пласира добре и да насочи удар с глава, само че Величков улови топката.
27′
Реферът Стоян Арсов преглежда обстановката посредством ВАР поради подозрения за игра с ръка на състезател на Етър в наказателното поле преди удара на Елитон. Решението му е да даде дузпа.
18′
Популярният някогашен футболен активист Валентин Михов гледа мача от трибуните в компанията на психоложката на ФК ЦСКА 1948 Лилия Стефанова.
15′
Втора опция за Елитон да открие резултата, само че още веднъж несполучлив. Стражът на Етър улови топката.
14′
Добро състояние за домакините. Елитон надскочи всички в наказателното поле след едно центриране и насочи добре топката с глава, само че малко не му доближи да откри задачата.
10′
Малко изненадващо над стадиона в Бистрица заваля дъжд.
8′
Домакините са доста дейни в началните минути и стигат до положения, само че не съумяват да застрашат съществено вратата на гостите.
2′
Кирилов от домакините не съумява да засече центриране в наказателното поле на Етър.
1′
Двубоят в Бистрица започва.
Състав 29. Даниел Наумов 22. Мартин Величков 23. Емил Виячки 2. Валери Христов 18. Ивайло Чочев 6. Пламен Димов 20. Антонио Вутов 77. Мартин Николов 4. Мики Орачев 8. Моран Асфал Мартин Абдиел 8. Педро Енрике Оливейра Дос Сантос 29. Янко Ангелов 99. Радослав Кирилов 24. Шахредин Букхолда 7. Талис Енрике Кантанхеде 7. Кольо Станев 39. Парвиз Умарбаев 38. Владислав Найденов 5. Хелитон Джордж Тито Дос Сантос 9. Мартин Тошев 6. Стив Жозе Фуртадо Перейра 15. Георги Ангелов Треньор Николай Панайотов Емануил Луканов Резерви 33. Генадий Ганев 1. Дамян Христов 9. Видар Орн Кяртенсон 26. Мариян Иванов 91. Райън Бидунга 10. Денислав Ангелов 22. Реян Даскалов 14. Ивайло Димитров 11. Бирсент Карагарен 19. Хавиер Раул Бетегон Де Леон 21. Емил Ценов 17. Атанас Атанасов 24. Ерденис Гурища 21. Георги Иванов 17. Никола Илиев 18. Павел Иванов 31. Том Рапнуи Зарандона 4. Георги Александров
ФК ЦСКА 1948 посреща Етър в шестия кръг на efbet Лига. Мачът на стадион " Витоша " е от 20:30 часа и ще бъде управителен от Стоян Арсов.

Двубоят ще бъде дебютен за новия треньор на домакините Николай Панайотов, който размени Атанас Рибарски.
 Новият треньор на ФК ЦСКА 1948: За мен е чест да повеждам тима, обичам атакуващия футбол

" В съблекалнята на тима има много качествени футболисти "

Бистричани нямат победа към този момент 4 мача. Последният триумф на отбора пристигна на " Герена " против Левски. Тогава " алените " надделяха с впечатляващ поврат с 2:1 столичния гранд.

Етър влиза в мача седмица, откакто взе първата си точка за сезона - хикс против Берое. Старши треньорът на отбора Емануел Луканов няма да може да разчита на Илкер Будинов, който е с лека контузия. За наставника остават обаче проблемите с реализирането на голове. " Болярите " са с втората най-слаба офанзива след тази на Пирин.