Фиорентина и си спретнаха голова фиеста в сблъсък със значение

...

Драматично равенство след голова фиеста във Флоренция

Фиорентина и си спретнаха голова фиеста в конфликт със значение в борбата за оцеляване. Срещата на " " приключи 3:3 след поредност от обрати и два гола в последните минути.

Домакините на два пъти повеждаха след голове на Лукас Мартинес (28) и (42). Парма изравни през първата част след дузпа, изпълнена от Юрай Кучка (32). направи резултата 2:2 в 72-ата минута, а Михай Михайла изведе гостите напред в последната минута. Това обаче не бе задоволително за триумф, защото автогол на в добавеното време докара до ново тъждество и крайното 3:3.

MADNESS IN SERIE A

Parma score what seemed to be a 90th minute winner against Fiorentina to make it 3-2, but a 94th minute OWN GOAL levels it for La Viola
— Italian Football TV (@IFTVofficial)
След този резултат " виолетовите " са 14-ти и се намерат на 6 точки над зоната на изпадащите, а Парма е предпоследен и изостава на пет точки от първия отбор над чертата, който е.

Серия А 26 кръг, неделя 7 март  Фиорентина 3:3краен резулат  Парма