Евертън и Лестър завършиха при резултат 1:1 в двубой от

...

Евертън и Лестър не успяха да излъчат победител

Евертън и Лестър приключиха при резултат 1:1 в дуел от 20-вия кръг на Висшата лига. Хамес Родригес откри в 30-та минута, а Юри Тилеманс изравни в 67-та.

" Карамелите " първи съумяха да нанесат удар, откакто звездата Хамес Родригес откри резултата в 30-та минута, с ослепителен удар в скобата на вратата на Каспър Шмайхел за 1:0.

През второто полувреме момчетата на Брендън Роджърс се окопитиха и откриха път към вратата на домакините. В 67-та минута " лисиците " оправдаха натиска си и изравниха. След разиграване Юри Тилеманс получи топката на границата на наказателното поле и със мощен удар провокира неточност на Джордан Пикфорд, с цел да стане резултата 1:1.

Така Лестър остана 3-ти, с 39 пункта, до момента в който Евертън е 7-ми, с 33 точки.
Източник: fakti.bg