Едни от най-големите съперници в българския футбол – Велбъжд и

...

Марек с класика срещу Велбъжд, пробва португалец

Едни от най-големите противници в българския футбол – Велбъжд и изиграха другарски мач като част от зимната си подготовка преди възобновяване шампионата на Югозападната Трета лига. Двата отбора се срещнаха на ст. „ “ в, където гостите реализираха класическа победа с 3:0.

През първото полувреме от щаба на дупничани заложиха на много нехарактерен състав, като 45 минути записа португалецът Джеф, който е на проби. Той игра в нахлуване, без да се отличи с нещо запаметяващо се, имайки се поради и като цяло скучната футболна продукция до почивката.

В 52-ата минута резултатът беше открит от Милен Иванов, разписал се с глава. В 65-ата минута на 2:0 повиши новото попълнение на дупничани Васил Калоянов, а минута преди края при подозрение за засада Иван Калайджийски от близко оформи класиката 3:0.