Двубоят от 2-ри кръг в НБЛ между Спартак Плевен и

...

Днес доиграват срещата между Спартак - Плевен и Миньор - 2015

Двубоят от 2-ри кръг в НБЛ сред Спартак Плевен и Миньор 2015, който се игра в плевенската спортна зала " Балканстрой " тази неделя, беше пресечен малко преди началото на второто полувремепри резултат 43:34 в интерес на тима на Любо Минчев. Причината беше проблем с електрозахранването в зала „ Балканстрой “.

Около 40 минути, играчите и треньорските щабове на двата тима, както и почитателите прекараха в мрачевина в спортното оборудване.След това бе взето решение мачът да се доиграе на 16-ти октомвриот 19:00 ч.

От плевенския клуб обясниха, че казусът с електричеството в „ Балканстрой “ е обвързван с повреда в региона на спортното оборудване, а не в самата зала.

Домакините от Спартак оповестиха вход свободен за доиграването на срещата през днешния ден - 16-ти октомври.
Източник: darik.bg