Душан Влахович донесе точка на Ювентус във втория кръг на

...

Влахович спаси Ювентус срещу Болоня

Душан Влахович донесе точка на Ювентус във втория кръг на Серия А. Бианконерите направиха 1:1 като хазаин на Болоня.

Ювентус започва сезона с безапелационна победа с предходната седмица и упованията бяха за безпроблемна победа на „ Алианц Стейдиъм “. Болоня обаче обърка сметките на торинския гранд.

Гостите изненадващо поведоха в 24-а минута с попадение на Люис Фюргюсън. Те удържаха преднината си до 80-а минута, когато Душан Влахович съумя да изравни с глава. Той се разписа след центриране на Айлинг-Джуниър. Попадението е второ за него в два кръга от старта на сезона. Иначе сърбинът вкара и при започване на второто полувреме. ВАР обаче анулира гола поради засада.

Фиорентина и Лече приключиха 2:2 в друга среща от кръга. Фиорентина поведе с 2:0 до почивката след голове на Николас Гонсалес и Алфред Дънкан. През втората част южняците стигнаха до точката с попадения на Хамза Рафия и Никола Кръстович.
Източник: flashnews.bg