Дунав (Русе) измъкна 1:0 срещу Янтра (Габрово) в приятелската среща.

...

Дунав излъга Янтра в Русе

Дунав (Русе) измъкна 1:0 против Янтра (Габрово) в другарската среща. Йордан Димитров осъществя единственото попадение. Това се случи в 60-ата минута, когато засече центриране на съотборник. Противно на крайния резултат, гостите владееха самодейността през целия дуел. Създадоха няколко голови благоприятни условия, само че пропиляха всичките. Веднъж уцелиха и гредата. Русенски футболист пък мазета топката от голлинията. Домакините също имаха обстановки.
 Талант на Янтра подписа професионален контракт с клуба Талант на Янтра подписа професионален контракт с клуба 4 фев | 19:47  Янтра се раздели с четирима Янтра се раздели с четирима 4 фев | 13:08  Литекс вкара четири на Дунав (Русе) Литекс вкара четири на Дунав (Русе) 2 фев | 16:31  Янтра (Габрово) и Чавдар (Етрополе) няма да играят през днешния ден Янтра (Габрово) и Чавдар (Етрополе) няма да играят през днешния ден 2 фев | 13:18  Севлиево победи Дунав (Русе) Севлиево победи Дунав (Русе) 29 яну | 16:20  Литекс (Ловеч) и Янтра (Габрово) не се победиха в контрола Литекс (Ловеч) и Янтра (Габрово) не се победиха в контрола 29 яну | 16:05 Още от БГ Футбол  Левски честити празника на Кокала Левски честити празника на Кокала 5 фев | 17:53 214 1  Бивш нападател на ЦСКА - София ще играе в Малайзия Бивш нападател на ЦСКА - София ще играе в Малайзия 5 фев | 16:57 1369 3  Галин Иванов: Важното е, че завършихме подготовката с победа Галин Иванов: Важното е, че завършихме подготовката с победа 5 фев | 16:54 677 0  В идващите два дни Ботев ще взема решение бъдещето на Балтанов В идващите два дни Ботев ще взема решение бъдещето на Балтанов 5 фев | 16:47 2167 0  Старшата на Черно море вкара четири на Волов (Шумен) Старшата на Черно море вкара четири на Волов (Шумен) 5 фев | 16:38 678 0 Виж всички Водещи Новини  ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция ЦСКА 1948 се оправи с втородивизионен полски отбор и не позволи загуба по време на лагера си в Турция 5 фев | 16:08 7401 32  Челси имаше потребност от 120 минути и героична демонстрация на Кепа, с цел да се оправи с третодивизионен отбор Челси имаше потребност от 120 минути и героична демонстрация на Кепа, с цел да се оправи с третодивизионен отбор 5 фев | 17:01 8256 32  Дерби каузи Мадонина: Интер – Милан (съставите) Дерби каузи Мадонина: Интер – Милан (съставите) 5 фев | 18:00 300 0  Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата Костадинов: Левски са тръгнали в вярна посока, до момента в който пред ЦСКА ще се отвори късмет за купата 5 фев | 08:29 18645 50  Григор Димитров още веднъж с COVID-19 Григор Димитров още веднъж с COVID-19 5 фев | 11:53 14588 33 Класиране Програма