Дунав изпусна по нелеп начин победата над Славия на градския

...

Адски нелепо! Дунав изпусна в последните секунди победа над Славия

Дунав изпусна по безразсъден метод успеха над Славия на градския стадион в Русе. В мач от 19-ия кръг " драконите " приключиха 1:1. Ахмед Ахмедов (42) даде преднина за домакините, а Владислав Узунов изравни във 2-ата минута на добавеното време.

По този метод Дунав остана на 12-о място във краткотрайното класиране, само че към този момент е с актив от 15 точки.

Русенци откриха резултата в 42-ата минута. Светослав Ковачев проби отдясно и центрира в наказателното поле на Славия. Там Станисавлевич изпусна Ахмед Ахмедов и нападателят засече с крайник в мрежата зад вратаря Стергиакис -  1:0.

Мачът отиваше към своя край, когато Славия изравни. Галин Иванов центрира от корнер в наказателното поле на Дунав, а Мицански с глава продължи към Владислав Узунов. Той пък насочи компактен удар, пращайки топката във вратата на Антонов за крайното 1:1.

Източник: ruse24.bg