Доминик Калвърт-Люин влезе от пейката, за да лиши победата на

...

Доминик Калвърт-Люин сложи край на головата суша, за да спечели точка на Евертън в Нюкасъл

Доминик Калвърт-Люин влезе от пейката, с цел да лиши успеха на Нюкасъл, само че не можа да спести на Евертън нежелателен връх от 13 мача във Висшата лига без победа.

Английският национал осъществя дузпа от 87-та минута – първият му гол от октомври насам – с цел да анулира откриването на Александър Исак от първото полувреме и да обезпечи тъждество 1-1 на Сейнт Джеймс Парк, защото свраките трябваше да заплащат пропуснати шансове.

Дан Бърн бе видял удар през второто полувреме, изключен за засада след обзор на VAR и двете страни бяха лишени от отбраната и в последна сметка нито една не получи това, от което в действителност се нуждаеше.