Добре изпълнена дузпа на Деклан Райс и гол с глава

...

Уест Хем изхвърли Ливърпул от Топ 4 след успех над Шефийлд Ю

Добре изпълнена дузпа на Деклан Райс и гол с глава на Деклан Райс изпрати Уест Хем изпратиха отбора на четвъртото място във Висшата лига след триумф над Шефийлд Юнайтед в Източен Лондон. Дълбоко в добавеното време пък Райън Фредерикс също се разписа, с цел да оформи крайното 3:0 на „ Лондон Стейдиъм”.

Шпагат на Крис Башъм против Джеси Лингард оказа помощ на „ чуковете” да открият и на процедура да минат първенеца Ливърпул, както и Челси, записвайки шестата си победа в последните си 10 срещи. Райс не сбърка от дузпата, след което Диоп се разписа след центриране от корнер на Аарън Кресуел. Резервата Фредерикс също се разписа в срещата за крайното 3:0.

Шефийлд Юнайтед е на 14 точки от избавителния бряг с оставащи 14 мача, беше покрай изравняването на резултата, когато удар с глава на Дейвид МакГолдрик бе удивително отразен от Лукаш Фабиански при резултат 1:0. Домакините бяха възнаградени с ранна дузпа, когато Крейг Доусън бе фаулиран от Енда Стивънс, а реферът Саймън Хупър уточни бялата точка, само че след консултация с ВАР решението бе анулирано, защото Хупър бе в засада.

Уест Хем може да бъде преместен от четвъртото място, в случай че в късния понеделнишки мач Челси победи Нюкасъл като хазаин, само че все пак мачът още веднъж бе стабилен за Дейвид Мойс и неговият тим.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `