Дженаро Гатузо дебютира с успех начело на Валенсия в Ла

...

Гатузо започна с победа във Валенсия

Дженаро Гатузо дебютира с триумф отпред на Валенсия в Ла Лига. " Прилепите " се постановиха с 1:0 над новака Жирона на " Местайя ", а единствения гол вкара Карлос Солер от дузпа в 45-ата минута. Домакините останаха с човек по-малко в 52-ата минута поради червен картон на Ерай Джьомерт, само че все пак стигнаха до трите точки.

Въпреки раздялата с огромната си звезда Гонсало Гедеш и други съществени футболисти, Валенсия направи добър мач. Титуляри по крилата бяха новите попълнения Саму Кастийехо и Самуел Лино. През второто полувреме влезе и взетият чартърен от Барселона Нико Гонсалес. Жирона се показа много нерешително и насочи единствено един прецизен удар към вратата на Гиорги Мамардашвили.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от испанската LaLiga, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport 4.

Снимки: Gettyimages