Дейвид Мойс записа победа номер 200 във Висшата лига като

...

Дейвид Мойс се нареди до Фъргюсън и Венгер

Дейвид Мойс записа победа номер 200 във Висшата лига като управител. Неговият Уест Хам разруши Хъдърсфийлд с 4:1 като посетител и се изкачи до 11-то място в класирането.

Марк Нобъл откри резултата в средата на първото полувреме след неопределено подаване на вратаря на домакините, само че Джо Ледли съумя да изравни преди почивката с хубав удар. “Чуковете” си осигуриха триумфа при започване на втората част. Марко Арнаутович направи 1:2 секунди след почивката, а по-късно на два пъти асистира на Лансини.

Мойс стана четвъртият управител с 200 победи в елита след Сър Алекс Фъргюсън (528), Арсен Венгер (468) и Хари Реднап (236).

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 23 кръг, събота 13 януари  Хъдърсфийлд 1:4краен резулат  Уест Хам