ДЕТРОЙТ (AP) — Боян Богданович вкара 34 точки, а забивката

...

Боян Богданович и Джален Дюрен помогнаха на Пистънс да победят със 113-106 над Хорнетс

ДЕТРОЙТ (AP) — Боян Богданович вкара 34 точки, а забивката на Джален Дюрен в последната минута означи късна серия от 10-2, помагайки Детройт Пистънс до победа със 113-106 над Шарлът Хорнетс в сряда вечер.

Богданович вкара изравнителна тройка 1:46 преди края. Дюрен приключи с 14 точки и осем битки, а Алек Бъркс вкара 15 за Детройт, който прекъсна серия от три загуби и завоюва за трети път в 41 мача.

„ Вчера говорихме за конкуренция, улегналост и екзекуция, ” сподели треньорът на Пистънс Монти Уилямс. „ Бяхме създали тези три неща, само че не бяхме затворили. Тази вечер затворихме. “

Брандън Милър поведе Хорнетс с 23 точки, а Ник Ричардс добави 21 точки и 10 битки.

„ Спряхме да движим топката през четвъртата четвърт “, сподели треньорът на Хорнетс Стив Клифърд, откакто тимът му вкара 14 точки в последния интервал. „ Свършихме добра работа с придвижването на топката през първите три четвърти и това е, което би трябвало да създадем, с цел да спечелим. Играем пик-ен-рол и движим т...