Десетият кръг в efbet Лига приключи с оказалия се взривоопасен

...

Гневни изблици и по-малко футбол предложиха Етър и Витоша

Десетият кръг в efbet Лига завърши с оказалия се взривоопасен конфликт сред Етър и Витоша на стадион "Ивайло ". Великотърновци съумяха да реализират втора поредна домакинска победа, която пристигна много мъчително с 1:0. В средата на първото полувреме и при резултат 0:0 Емил Гъргоров пропусна дузпа за бистричани, до момента в който при откриващия гол на Яни Пехливанов халфът на Витоша Лъчезар Котев счупи пръста на своя вратар Християн Василев.

След почивката нервите несъмнено изместиха футболните достолепия, а картоните заваляха и в двете направления. Тъжната кулминационна точка настъпи в 86-ата минута, когато ветеранът Емил Гъргоров беше отхвърлен от игра за второ публично предизвестие, след което потегли да търси физическа разпра със съдията Владимир Вълков.