Чувствам се много виновен, имахме възможност да променим изхода, ако

...

Грешникът Илиев: Бяхме неузнаваеми, съжалявам

Чувствам се доста отговорен, имахме опция да променим изхода, в случай че бях вкарал, сподели след мача " грешникът " в нашия тим Димитър Илиев. Играчът на Локо Пд пропусна дузпа за нас в 14-ата минута при 0:0.

" Бяхме неузнаваеми. Не успяхме да намерим нашия темп. Доста неприятна загуба. Съжалявам. Това е във футбола. За страдание в доста неприятен миг пропуснах дузпа ", съжалява Илиев.

Вратарят Мартин Луков също показа разочарованието си: " Първо разочарованието е огромно, за жал загубихме през днешния ден. Допуснахме доста лесни неточности. Започнахме мощно и получихме дузпа. Всеки изпуска дузпа, само че ние трябваше да продължим да играем по този начин.

Започнахме по-добре второто полувреме. Загубихме с гол от нищото. Накрая към този момент се оголихме и допуснахме трети гол. Не би трябвало да се оправдаваме с терена. Наистина беше доста мъчно, само че това не би трябвало да ни е опрощение ".
Източник: marica.bg