Червена лампа за Тотнъм във Висшата лига - тимът на

...

Криза в Тотнъм! Уест Хем ликува в дербито

Червена лампа за Тотнъм във Висшата лига - отборът на Ангелос Постекоглу записа пети мач без триумф след трагично 1:2 от Уест Хем вкъщи.

В воин за " чуковете " се превърна Джеймс Уорд-Проус, осъществил победно в заключителната четвърт час на дербито на Лондон. Халфът трябваше да довкарва личен удар, намерил страничната греда зад Гуилермо Викарио.

Резултатът бе открит от " шпорите " още в 11-ата минута, когато Габриел Ромеро вкара с глава в далечния ъгъл за 1:0 след центриране от ъглов удар. Точно след почивката Джаред Боуен възвърне равенството, а в 74-ата минута пристигна и цялостният поврат.

Серията без победа на Тотнъм към този момент е 5 мача, а отборът на австралийският управител завоюва единствено точка в този интервал. " Шпорите " се смъкнаха от лидерската позиция до 5-о място в класирането с 27 точки. Уест Хем има 24 и е на 9-а позиция.
Източник: novsport.com