Черноморец (Бургас) постигна победа след обрат с 2:1 над Карнобат

...

Черноморец обърна Карнобат, Великов пак даде шанс на юноши на клуба

Черноморец (Бургас) реализира победа след поврат с 2:1 над Карнобат в контролна среща, която се игра през днешния ден.Срещата се организира на стадиона в Българово.

Гостите от крайморския град стигнаха първи до попадение, а през първото полувреме момчетата на Веселин Великов изпуснаха 3-4 положителни голови шанса.

След почивката обаче всичко си пристигна на мястото.

Още секунди след подновяването на играта Стоян Мантаров съумя да изравни с глава след центриране от корнер.В 63-ата минута пък португалецът Аризио направи обрата цялостен. Преди топката да стигне до него Венци Славов направи страховит пробив и му я даде на съвършена позиция до вратата и той от близка отдалеченост не сгреши.В този мач присъединяване взеха и четирима юноши на клуба - Петър Пейчев, Боби Димов, Георги Кръстев и Стоян Михайлов, които за съвсем нулевия опит в мъжки футбол демонстрираха хубави неща на терена.

" Изпуснахме няколко шанса през първото полувреме и почтено казано не съм удовлетворен от него, само че съм доста удовлетворен от играта ни след почивката. Относно младите момчета в тима мисля, че им би трябвало още много време, само че за съвсем никаквия им опит в мъжкия футбол се показват на равнище ", разяснява треньорът на Черноморец Веселин Великов.
Източник: novsport.com