Черноморец (Балчик) разгроми Спортист в Генерал Тошево с 6:0. Двубоят

...

Черноморец вкара шест пъти в Генерал Тошево

Черноморец (Балчик) разгроми Спортист в Генерал Тошево с 6:0. Двубоят е от 24-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите започнаха вихрено и отхвърлиха противника единствено за 12 минути.
 Спортист (ГТ) дава късмет на младите Спортист (ГТ) дава късмет на младите
В 11-ата Ели Маркес откри резултата. Светослав Николов удвои в 15-ата, а в 23-ата Ангел Ангелов направи задатъка на Черноморец безапелационен. Почи умъртви всевъзможни очаквания за конспирация с попадението си десетина минути преди почивката. През втората част се разписаха още влезлия като запаса Джорджио Димитров и още веднъж Светослав Николов.
 Черноморец (Балчик) преследва поредна победа Черноморец (Балчик) преследва поредна победа
Още положения сътвориха, само че не вкараха футболистите от Балчик. Домакините имаха късмет да върнат интригата, само че при 0:2 техен футболист измъкнал се зад противниковата отбрана шутира над вратата.