Черноломец (Попово) надигра у дома Доростол (Силистра) с 5:2. Двубоят

...

Черноломец с изразителна победа

Черноломец (Попово) надигра вкъщи Доростол (Силистра) с 5:2. Двубоят е от 12-ия кръг на Североизточната Трета лига. Десислав Петков се регистрира с хеттрик за триумфа, а Тихомир Кънев се завърна след наказване с три асистенции. Петков откри резултата, четвърт час след началото.
 От Силистра: Тежък мач на негостолюбив терен От Силистра: Тежък мач на негостолюбив терен
Само след 180 секунди обаче Николай Илиев възвърне равенството. Петков пък опъна мрежата на гостите още два пъти до почивката. Опитният Беадир Беадиров дефинитивно отстрани интригата с попадението си в 69-ата минута. Александър Недев вкара петия гол в 82-ата минута. Секунди преди края Севдалин Стайков се разписа за 5:2.
 Черноломец (Попово): Изживяваме сложен интервал Черноломец (Попово): Изживяваме сложен интервал
„ Изключително добра игра на нашия тим. Това е лицето на Черноломец. Много значимо беше да го покажем. Не съм се съмнявал, че ще го създадем, тъй като мощния колектив и положителния футбол, който се опитваме да демонстрираме са същността ни. Мисля че поставихме точка на един неуверен интервал “, разяснява пред Sportal.bg спортния шеф и треньор на поповци Илиян Станчев.