Черно море звърши 1:1 при домакинството си на Берое в

...

Черно море и Берое не се победиха

Черно море звърши 1:1 при семейството си на Берое в мач от 20-ия кръг на efbet Лига, играна на стадион „ Тича “ във Варна. „ Моряците “ владееха самодейността през целия мач и пропуснаха няколко положителни положения за втори гол, а гостите с единствения си удар във вратата изравниха през втората част, оповестява формалният уебсайт на клуба..

Черно море наложи домашен напън още от първата минута на дуела и разумно стигна до гол. В 13-ата минута Велислав Василев проби отдясно, нахлу в наказателното поле и подаде към Алекс Фернандес, който стреля за 1:0.

В 19-ата минута Атанас Илиев получи топката в центъра на терена и опита да трансферира Иван Караджов, който обаче със сетни старания съумя да извади топката над гредата. При корнера Атанас Илиев с глава стреля над вратата.

В 28-ата минута Виктор Попов постави топката на главата на Атанас Илиев, който не откри задачата. В 31-вата минута Черно море пропусна да вкара втори гол. Александър Василев на задна греда получи центриране, само че от близо с глава стреля около гредата. В 33-ата минута Атанас Илиев опита да засече топката със задна ножица, само че стреля в навън. В 36-ата Берое сътвори най-чистата си обстановка досега. Калоян Кръстев бе изведен отляво, потърси Вини Трибуле паралелно на голлинията, само че играчът на гостите се размина с топката. В 42-рата минура още веднъж Атанас Илиев надскочи всички в наказателното поле, само че не съумя да нанесе добър удар.

В 72-рата минута Берое изравни. След осъществяване на тъч, топката бе хвърлена в наказателното поле, където бранителите на Черно море не се ориентираха добре. Кълбото стигна до Йорданов, който вкара за 1:1.

В 86-ата Атанас Илиев стреля от пряк-свободен удар, само че надалеч от задачата.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Петар Босанчич, Цветомир Панов, Виктор Попов, Александър Василев (57-Даниел Димов), Велислав Василев (57-Николай Златев), Васил Панайотов, Мазир Сула (78-Исмаил Иса), Алекс Фернандес, Атанас Илиев.
Източник: darik.bg