Черно море спечели с 2:0 гостуването си на Локомотив Пловдив

...

"Черно море" спря победната серия на "Локо" за 5 минути

" Черно море " завоюва с 2:0 гостуването си на " Локомотив " Пловдив в мач от шестия кръг на Първа лига.

Домакините удариха две греди първоначално посредством Филип Михалевич в 15-ата минута и Буна пет минути по-късно. След това обаче " моряците " вкараха два гола в границите на пет минути.

Така варненският тим постави завършек на отрицателната си серия от четири мача без победа, като в същото време пък спря на три следващите победи на " черно-белите ".

В 24-ата минута Патрик Андраде вкара свръхестествен гол с удар от далечна отдалеченост, пращайки топката в долния десен ъгъл на вратата, защитавана от Мартин Луков. Пет минути по-късно Радослав Василев вкара за 0:2 след центриране от корнер.

" Локомотив " приключи мача в понижен състав, откакто Банович си изкара втори жълт картон в 85-ата минута за рискова игра.
Източник: btvnovinite.bg