Черно море продължава да бъде без грешна стъпка от началото

...

Черно море продължава безгрешния ход, завърна се на „Тича“ с победа

Черно море продължава да бъде без неверна стъпка от началото на сезона. Тимът на Георги Иванов-Гонзо записа трети триумф от три мача и е водач в класирането с 9 точки. Днес „ моряците “ се завърнаха на своя стадион „ Тича “ и зарадваха над 4000 последователи с триумф с 1:0 над Дунав, а попадението за триумфа бе дело на Илиас Хасани. За крайния защитник това е първи гол в професионалния футбол.

Футболистите на Георги Иванов започнаха по-силно срещата и още във втората минута Мариян Огнянов имаше късмет да открие, само че от 10 метра прати топката около вратата. Малко по-късно още веднъж той пропиля още едно състояние за „ моряците “.

Най-чистото състояние през първите 45 минути обаче бе пред вратата на домакините. В 23-ата минута Бранимир Костадинов се измъкна и се озова самичък против Емил Михайлов, само че ударът му бе избит от стража на Черно море.

В края на първото полувреме Мариян Огнянов въпреки всичко съумя да вкара топката в мрежата на Дунав, само че попадението бе анулирано поради засада. Повторенията демонстрираха, че такава няма.

„ Моряците “ продължиха с атакаите и през второто полувреме и разумно стигнаха до гол. В 65-ата минута Илиас Хасани проби по фланга, стигна съвсем до аутлинията и центрира. Получи се лек рикошет, който изненада всички, а топката влетя непосредствено във вратата на Дунав за 1:0!

Най-чистото състояние за Дунав пристигна 15 минути преди края на срещата. Топката се озова в Ненов, който стреля към празната врата. Кълбото срещна страничната греда, след което рикошира в крайник на защитник, само че за благополучие на домакините прескочи вратата.

До края на мача обстановките бяха пред вратата на Дунав, само че нов гол не падна.

Тимът на Веселин Великов е на второ място в класирането с 4 точки.

1- Начало на мача
2- Мариян Огнянов опита удар от близко, само че настрана от десния дирек на вратата на Станислав Антонов
23- Бранимир Костадинов се измъкна и се озова самичък против Емил Михайлов, само че ударът му бе избит от стража на Черно море
35- Георги Илиев напредна по левия фланг и опита пас към Мариян Огнянов, само че Антонов излезе и улови пред футболиста на Черно море
42-  Отменен гол! Мариян Огнянов изкочи зад отбраната на Дунав, преодоля вратаря и вкара топката в мрежата. Попадението бе анулирано поради засада, само че на повторенията се видя, че такава няма
45+2- Край на първото полувреме
________________________________
46- Начало на второто полувреме
56- Мартин Костадинов проби отляво и изпрати топката в наказателното поле, само че Хубчев мазета секудни преди Божилов да вкара
65-  ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Илиас Хасани проби по фланга, опита да центрира съвсем от аутлинията, само че след лек рикошет топката изненада всички и влетя непосредствено в мрежата за 1:0!
75-  Греда! Отлична офанзива на Дунав, топката се озова в Ненов, който стреля към празната врата. Кълбото срещна страничната греда, след което рикошира в крайник на защитник, само че за благополучие на домакините прескочи вратата
85- Зехиров стреля мощно от отдалеченост, само че около вратата
86-  Чунчуков е изведен самичък против Антонов, опита да го трансферира, само че топката трансферира и вратата
90- 3 минути продължение на мача
90+3- Край на мача!

ЧЕРНО МОРЕ: 3  Резултат с изображение 3.Емил Михайлов, 6.Александър Цветков, 14.Георги Божилов, 17.Мартин Костадинов, 18.Атанас Зехиров  , 21.Георги Илиев (90-  5.Стефан Станчев), 22.Мариян Огнянов (78-  25.Александър Александров), 23.Илиас Хасани  , 66.Орлин Старокин, 73.Ондрей Сукуп  , 9.Цветелин Чунчуков (87-  29.Марек Кузма)
Резерви: 25.Иван Дюлгеров, 37.Ертан Томбак, 5.Стефан Станчев, 25.Александър Александров, 13.Иван Коконов, 70.Борислав Балджийски, 29.Марек Кузма
Треньор: Георги Иванов

Резултат с изображение за фк дунав ДУНАВ: 66.Станислав Антонов, 22.Михаил Милчев  , 4.Петър Патев, 5.Тейнур Марем, 23.Христофор Хубчев, 11.Диян Димов, 6.Самир Аясс (74-  20.Димитър Георгиев), 77.Бранимир Костадинов, 7.Бирсент Карагарен  (62-  94.Юлиян Ненов), 10.Васил Шопов (53-  31.Красимир Станоев), 9.Мирослав Будинов
Резерви: 33.Александър Конов, 21.Олексей Ларин, 3.Марио Петков, 31.Красимир Станоев, 8.Андреас Васев, 94.Юлиян Ненов, 20.Димитър Георгиев
Треньор: Веселин Великов

Варна, ст. „ Тича “
Съдия: Ангел Ангелов

Легенда: гол   , автогол   , жълт картон   , втори жълт картон   , червен картон   , смяна   , рискова ситуация

Източник: blitz.bg