Черно море победи Добруджа с 3:1 в контролна среща, играна

...

Черно море победи Добруджа в контрола

Черно море победи Добруджа с 3:1 в контролна среща, играна на един от терените в Оброчище. Попаденията за " моряците " осъществиха Родриго Вилела, Влатко Дробаров и Леандро Андраде.

В 9-ата минута Пабло Гарсия насочи прекрасен удар от границата на наказателното поле, само че вратарят на Добруджа избави. Малко по-късно Даниел Димов стреля с глава след центриране отдясно, само че топката му пристигна малко висока и не съумя да я насочи добре. До средата на първата част съществени положения пред една от двете порти липсваха, като по-активният отбор е този на " моряците ". В 40-ата минута след добра многоходова композиция, Родриго Енрике изведе Родриго Вилела, който осъществя за 1:0. В 42-рата минута Добруджа изравни посредством Адриан Димитров.

На почивката треньорът на Черно море Илиан Илиев направи осем смени, като единствените, които останаха на терена от първата част са Даниел Димов, Пабло Гарсия и Сами Ел Анаби. Останалите са - Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Васил Панайотов, Марин Милушев, Цветомир Панов, Евгений Сердюк и Леандро Андраде.

В 53-ата минута Леандро Андраде получи топката отляво, нахлу в наказателното поле и стреля, само че топката мина около вратата. В 60-ата минута Черно море още веднъж поведе в резултата. След центриране на задна греда, вратарят на Добруджа отклони топката, която попадна във Влатко Дробаров, който от близо вкара за 2:1. В 71-вата минута Леандро Андраде получи топката отляво, напредна по линията на пенала и насочи топката в мрежата за 3:1. Малко по-късно червен картон получи Живко Атанасов за жестоко влизане. Неговото място зае Росен Стефанов.