Черно море победи Черноморец Балчик с 2:1 в контролна среща,

...

Черно море спечели контрола в Балчик

Черно море победи Черноморец Балчик с 2:1 в контролна среща, играна в Балчик. „ Моряците “ отстъпваха в резултата, само че още преди почивката след голове на Берк Бейхан и Даниел Димов „ моряците “ съумяха да стигнат до цялостен поврат.

В инспекцията Илиан Илиев употребява много юноши от школата на клуба.

Черно море стартира дуела с напън, като в първите минути удар на Арлин Дакай мина над напречната греда. В 19-ата минута след независим пробив Велислав Василев стреля рисково, само че вратаря Галин Григоров записа страхотна интервенция. В 27-ата минута след добра контраофанзива и последвало центриране по земя в наказателното поле, Дани Бонев осъществя за 1:0. В 33-ата минута Берк Бейхан получи топката пред дъгата на наказателното поле и със страховит изстрел прониза стража на домакините за 1:1.

В 37-ата минута Павел Георгиев стреля рисково от пряк-свободен удар, само че прати топката над напречната греда на вратата, защитавана от Християн Славков. В 45-ата минута Едгар Пашеко центрира от корнер, а Данил Димов с глава вкара за 2:1 за Черно море.

На почивката Илиан Илиев пусна в игра Живко Атанасов, Александър Василев, Алекс Фернандес и Мартин Милушев. Те заеха местата на Влатко Дробаров, Мартин Дичев, Едгар Пашеко и Мартин Милушев.

В 50-ата минута Исмаил Иса се озова на стрелкова позиция, само че прати топката над вратата. В 65-ата минута Васил Панайотов размени Арлинд Дакай. В 70-ата минута след неточност в отбрана, състезател на Балчик излезе самичък против Славков, само че стражът на варненци съумя да избави. Николай Костадинов зае мястото на Исмаил Иса. Велислав Василев и Брено отстъпиха местата си на Константин Грахльов и Кристо Яначков.

Съставът на Черно море: Християн Славков, Влатко Дробаров, Росен Стефанов, Мартин Дичев, Берк Бейхан, Арлинд Дакай, Даниел Димов, Велислав Василев, Едгар Пашеко, Исмаил Иса, Брено Фейрейра.

Резерви: Денислав Стойчев, Алекс Фернандес, Живко Атанасов, Васил Панайотов, Мартин Милушев, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Костадин Грахльов, Денис Корсо, Александър Василев, Кристо Яначков.
Източник: novsport.com